Strona główna > Aktualności > Górnik Sosnowiec idzie jak burza

Górnik Sosnowiec idzie jak burza

00:00, 01-10-2014

Po sześciu kolejkach B-klasowa drużyna z Sosnowca ma 15 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

 

W 6 kolejce ekipa z Zagórza podejmowała na własnym terenie zespół KS Wysoka. Sam mecz nie należał do najpiękniejszym, można by rzec, że był to typowy mecz walki. Drużyna z Wysokiej zaprezentowała się w tym spotkaniu bardzo solidnie. Jedyny gol tego spotkania padł w 30 minucie, a jego autorem był Adrian Gałuszka, który precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonał Mateusza Bruś.

Każda z ekip miała swoje okazje na zmianę wyniku jednak na przeszkodzie po stronie Górnika stawał Radosław Wolak, zaś po stronie KS Wysoka - dwukrotnie słupek.

Małym usprawiedliwieniem, może być fakt iż przed tak ważnym spotkaniem w Górniku z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Marcin Mędrek, zaś czterech innych graczy z powodu gorączki i przeziębienia ostatnie dni przed meczem spędziło w łóżku.

 

Kolejne spotkanie Górnik Sosnowiec rozegra w najbliższą niedzielę o godz.15:30 w Włodowicach z tamtejszą Olimpią.
Komentarze

Redakcja oraz Wydawca portalu zagorze.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania, bądź edycji wypowiedzi zawierających treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe lub promujące jakiekolwiek usługi czy produkty.